Řekněte sbohem nudně prázdným stěnám!

Naklejki na ścianę są obecnie bardzo popularną dekoracją, dzięki której się w kilka sekund możecie przeniść z Waszego domu na słoneczną plażę z palmami lub przed Wierzę Eiffla do Paryża. Naklejki możecie naklejać według własnych upodobniań, jedyną granicą jest Wasza własna wyobraźnia. Naklejki możecie wybierać w zależności od Waszego gustu tak, by pasowały do mebli i innego wyposażenia Waszego domu. 

Oferowane przez nas naklejki są projektowane przez doświadczonych grafików, którzy dbają o to, by się asortyment naklejek cały czas rozszerzał i rozrastał. Naklejki są produkowane w Czechah, chodzi więc o czeskie produkty wysokiej jakości. Obecnie mamy w ofercie około 150 różnych motywów naklejek, z krórych dla siebie możecie wybrać tą, która Wam będzie najwięcej odpowiadała. Wśród najpopularniejsze naklejki należy naklejka na ścianę - biegnący koń lub naklejna na ścianę - Wieża Eiffla. Coraz popularniejsze są również naklejki z mniejszym motywem, które możecie na ścianę rozmieścić w dowolny sposób. 

Samolepka na zeď - Běžící kůň Samolepka na zeď - Eiffelova věž

Naklejki są oferowane w czterech różnych rozmiarach, od których się odwija cena naklejki. Klasycznym i standardowym rozmiarem jest rozmiar 50 x 77 cm. Za dopłatę oferujemy również wielkości o szerokości 70 cm, 90 cm lub 110 cm (chodzi o rozmiary arkusza naklejki). Oprócz rozmiaru macie państwo do wyboru również kolor naklejki. Wybierać możecie z czarnego, czerwonego, niebieskiego, zielonego i białego koloru. Kolorowe wersje idealnie pasują do ścian umalowanych na biało. Białe naklejki zaś świetnie wyglądają na ciemnych powierzchniach, które  z bielą utworzą piękny kontrast. Naklejki są wykonene ze specjalnego PCV, który jest przeznaczony dla Wallartu. 

Zamówione naklejki są przesyłane w twardym papirowym tubusie, który zapewni, że naklajka nie zostanie podczas transportu w żaden sposób uszkodzona. Arkusz naklejki zostanie zwinięty w tubusie w rolkę, po otwarciu więc należy naklejkę tylko rozwinąć i naklejić na ścianę. 

Samolepka na zeď - Lidské stopy Samolepka na zeď - Eiffelova věž

Sama aplikacja naklejek na ścianę jest bardzo prosta. Przed aplikacją naklejki na ścianę zalecamy sprawdzić, czy ściana nie jest zakurzona lub w inny sposób zanieczyszczona, naklajka by się wtedy na ścianie nie musiała trzymać prawidłowo. Po oczyszczeniu ściany rozłóżcie płótno z motywem, który sobie wybraliście. Naklejka może mieć folię pomocną, dzięki której naklejkę łatwo przeniesiecie na ścianę. Naklejkę na ścianę naklejajcie stopniowo, przyklejcie kawałek i dobrze go wygładźcie, byście się pozbyli niechcianych pęcherzy powietrza, które by nie wyglądały estetycznie. 

Naklejenie trwa kilka minut, jest to bardzo prosty proces, który w łatwości możecie zrobić sami. Jeżeli się Wam naklejka na ścianie już nie będzie podobać lub będziecie w domu malować, możecie ją bez problemu odklejić i następnie ponownie naklejić... Naklejka może być na przyklad również prezentem dla Waszych bliskich. Wystarczy wiedzieć, jaka jest pasja danej osoby i według tego wybrać odpowiedni motyw naklejki. Miłośnicy sportów by na przykład mogli ocenić naklejkę na ścianę - hokejiści lub naklejkę na ścianę - piłka nożna

Řekněte sbohem nudně prázdným stěnám! Řekněte sbohem nudně prázdným stěnám!

Na tworzeniu naklejek możecie uczestniczyć również Wy! Co jest do tego potrzebne? Twórczy duch! Jeżeli macie jakieś propozycje na motywy, które by się mogły podobać rownież innym, wyślijcie je do nas. Jesteśmy zadowoleni z każdej współpracy. Wy potem zaś możecie zasnąć z wiedzą, że właśnie Wasz motyw zdobi ścianę czyjegoś domu lub mieszkania. 

Więcej motywów sobie możecie przejrzeć w naszych pojedyńczych kategoriach Oryginalne naklejki na ścianę i Naklejki na ścianę.