Obchodzimy trzecie urodziny!

ShipGratis.eu obchodzi swoje trzecie urodziny! Gdyby było ShipGratis.eu człowiekiem to właśnie by biegało dookoła i starało się nam coś powiedzieć, pomimo tego że było by go rozumieć. Ale gdybyście porządnie słuchali i skupili się słyszeli byście wszystko ile rzeczy chce wam powiedzieć.

Na przykład że...

... u nas możecie sobie wybrać z więcej niż 21 000 produktów, do nich codziennie przybywa 100 nowych u których staramy się utrzymać jak najniższą cenę.

Zdradziło by że...

... skład naszej grupy od ostatnich urodzin zwiększył się. Doszło sześć full-time pracowników którzy robią maksymum, aby wszystko działało tak jak ma. Z takim samym poświęceniem pracują i nasi dochodzący pracownicy którzy nam pomagają w pracy.

Albo by powiedziało, że...

... bez założycieli Mgr. Tomáše Česala i Ing. Lukáše Česala nigdy by nie powstała galeria zakupów ShipGratis.eu. To właśnie oni ciężko pracowali aby stworzyli stronę internetową na której  mogli by klienci kupować towar za niskie ceny i aby nie musieli płacić opłaty pocztowe.

Ale na pewno by chciało...

... podziękować wszystkim  naszym cudownym klientom którzy robią u nas zakupy i chętnie do nas wracają. Chcielibyśmy wam wszystkim bardzo podziękować. Bez was byśmy to nieosiągneli.

......................

Dokładny dzień urodzin galerii zakupów ShipGratis.eu jest 13. czerwca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was specjalne rabaty które na pewno was pocieszą. Zdecydowanie będziecie mieli powód do radości!