Z powodu aktualnej sytuacji i szerzącego się Covid-19 (wcześniej j oznaczanym jako 2019-nCoV czy też "nowy koronawirus") i stałej niedostępności maseczek ochronnych, poprzez nasze  fulfillmentowe centrum zamówiliśmy dla naszych klientów 55.000 masek wykonanych w Czeskiej republice.

Udowodniono, że te maseczki chronią przed 99,9% wirusów i bakterii, smogu, kurzu, roztoczy, pyłków i innych alergenów.

Jest to jedyna maska na świecie, która wykorzystuje najnowszą technologię trójwarstwowej membrany z nanowłókien. Te nanowłókna są 500-1000 razy cieńsze niż włosy i tworzą gęstą strukturę, która może zatrzymać najmniejsze cząstki stałe i płynne.

Skuteczność filtracji wirusów (VFE) i bakterii (BFE) została przetestowana w amerykańskim instytucie badań mikrobiologicznych Nelson Labs (TM). zamierzonym na testy mikrobiologiczne. ReSpimaks ma skuteczność  99,9% w wychwytywaniu mikroorganizmów, dlatego udowodniono, że chroni również użytkowników przed koronawirusem.

maseczki papierowe, bawełniane, piankowe, węglowe i chirurgiczne nie mają wystarczających właściwości filtracyjnych ani właściwości przylegających.

Rozpoczęto przed-zamówienie na maseczki z nanowłókna, wyprodukowanych w Czechach. Dostarczone będą pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Ilość sztuk na jednego klienta jest limitowana. Możesz zakupić maksymalnie 25 sztuk.

PRZED-ZAMÓWIENIE