Pytacie się , jak właściwie działa ShipGratis.eu?

1. Jak jest to możliwe że wysyłka towaru jest Za Darmo?

 1.1 U drogiego towaru nie jest problemem doliczyć cenę opłaty pocztowej do ceny towaru, tak aby klient nic nie zauważył. My, oferujemy artykuły do 160 zł a często cena jest niższa niż 80 zł. Jak jest to możliwe?

 1.2 Wysyłamy towar bezpośrednio od naszych pierwotnych dystrybutorów. W dzisiejszych czasach już nie jest tajemnicą, że wielka część elektroniki i i innych drobiazgów pochodzi z Chin lub z Tajwanu. Zdecydowaliśmy się więc że najlepiej będzie wysyłać towar, końcowym klientom,bezpośrednio z miejsca jego produkcji.

 1.3 Wielka część ceny nie jest w ten sposób obciążona kosztami transportu i marżami hurtowników. Cenę nami oferowanego towaru staramy się zawsze utrzymać na poziomie konkurencji a często mamy ceny o dużo niższe.

 1.4 Cenę opłaty pocztowej byliśmy w stanie zminimaliować dzięki wielkiej ilości przesyłek, które dostawcy wysyłają naszym klientom. Ważną zasadą w modelu handlowym galerii zakupów ShipGratis.eu, którą się kierujemy, jest to że nie wliczamy kosztów opłaty pocztowej do ceny towaru ale odliczamy ją z naszej marży. Na pierwszy widok może to wyglądać jako to samo. Owszem porównajcie nasze ceny z konkurencją a od razu poznacie tą róznicę.

 1.5 Przesyłka z towarem będzie odesłana z Azjii. Klient, oprócz dłuzszego czasu dostawy towaru, który jest średnio 15-35 dni (zobacz sekcja Transport), nie pozna żadną różnicę. Przesyłka doręczona jest standartowo przez Pocztę Polską, ew. przesyłka przechowywana jest do odebrania.

2. Jak jest to z reklamacją?

 2.1 Uświadamiamy sobie że reklamowanie towaru i jego wysłanie dostawcy z Azji byłoby bardzo drogie i trwałoby to bardzo długo.

 2.2 Dlatego zdecydowaliśmy się pośredniczyć i w załatwianiu reklamacji. Klient rozpocznie reklamacje wytworzeniem formularza reklamacyjnego.Następnie klient  otrzyma od nas adres do Republiki Czeskiej, gdzie wyśle towar a resztę już my załatwimy, jak przy normalnym zakupie w e-shopie. W celu przyśpieszenia reklamacji , w większości przypadków, prosimy dostawcę o ponowne wysłanie towaru.

 2.3 Co jeśli przesyłka zginie w ciągu transportu? W takim porzypadku bierzemy na siebie całą odpowiedzialność i na nasze koszty dostawca ponownie wyśle towar.

3. Jak może klient płacić za towar?

 3.1 Jak wynika z zasad działania galerii zakupów ShipGratis.eu, za zamówienie można płacić przelewem na konto lub przekazem pocztowym.

 3.2 Płacenie za pobraniem, za towar z Azji, jest niemożliwe.

 

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi dotyczące działania procesu zamówienia, kontaktujcie nas za pośrednictwem serwisu klienta.

Proszę czekać...