Wielki konkurs

Jak powstała galeria zakupów ShipGratis.eu.


Pomysł stworzenia galerii zakupów, ShipGratis.eu, powstał w naszych głowach około połowy roku 2011. Motywem była chęć stworzenia internetoiwej strony gdzie klienci będą mogli kupować towar i o małej wartości, pod warunkiem że do ceny towaru nie będzie zaliczona opłata pocztowa. Umożliwienie samodzielnego zakupu bez obaw o zaliczenie do ceny nieproporcjonalnej kwoty za opłaty pocztowe. Równocześnie chcieliśmy zachować wysoki poziom naszych innych usług, takich jak komunikacja z klientami, oferowanie szczegółowych informacji o towarze, załatwianie reklamacji itp. Jakiś czas trwało zanim puściliśmy się do realizacji tego projektu, po wielu miesiącach ciężkiej pracy  dnia 13.06.2012r rozpoczęliśmy pracę w normalnym systemie. Prosimy, popatrzcie czy  nasza praca przyniosła owoce.

JAK TO DZIAŁA?

System jest bardzo prosty, nie naliczamy opłaty pocztowe. Nieoznacza to jednak że chcemy wprowadzić klienta w błąd  i zaliczymy mu opłatę pocztową do ceny towaru. Jest to wręcz odwrotnie, wszystkie produkty oferowane w naszej galerii ShipGratis.eu mają cenę podobną lub niższą od cen u konkurencji, podstawowa różnica  tkwi w tym że konkurencja często do cen towaru dolicza opłaty pocztowe. Naszym celem jest oferowanie klientom dobrej jakości towaru za konkurencyjne ceny. Kolejnym naszym atutem jest dobrej jakości servis klienta, na który jesteśmy dumni. Serwis klienta pracuje na światowej platformie tykietów i nadstandartowej gwarancji zwrotu pieniędzy w formie 30 dniowego okresu na zwrot towaru.

JAK TO OSIĄGNELIŚMY?

Szczegółowy opis działania znajdziecie w sekcji Jak to działa. Laicki powiedziawszy, towar możemy oferować za tak dobre ceny, dzięki temu że jesteśmy pośrednikami od pierwotnych dystrybutorów którzy eksportują towary z Chin, Hong Kongu i Singapuru wprost do domu klienta, towar będzie klientowi doręczony bezpośrednio do skrzynki pocztowej lub odbierze go na poczcie. Pomimo tego że odlegŁość z Azji do Polski jest olbrzymia to dzięki wielkieiej ilości przesyłek byliśmy w stanie zminimalizować koszty transportowe. Na koniec trzeba powiedzieć że pozostałe koszty związane z transportem nie zaliczamy do ceny towaru ale wliczamy do naszej marży. W skrócie to jest sposób, dzięki któremu jesteśmy zdolni zaoferować klientowi dobrej jakości towar za niskie ceny i bez opłat pocztowych. Jeśli podoba się wam nasza filozofia to kupujcie u nas i powiedzcie o nas swoim kolegom i znajomym.

 

Ing. Lukáš Česal & Tomáš Česal

założyciele portalu ShipGratis.eu