Wielki konkurs

Zwrot towaru

Przebieg zwrotu towaru w terminie 30 dni polega na kilku następujących krokach:

1. Stwórz formularz/email dotyczący zwrotu za pośrednictwem naszego serwisu klienta. Jako przedmiot zapytania wpisz 'Zwrot towaru'. Do szczegółów zapytania wpisz:

-- a) powód zwrotu towaru (to nie jest obowiązkowe, ale pomoże nam to w ulepszaniu naszych usług)

-- b) nazwę produktu, numer SKU produktu (znajdziesz w e-mailu potwierdzającym), ilość sztuk towaru, który zwracasz

-- c) szczegółowo opisz problem czy wadę towaru (to nie jest obowiązkowe, ale pomoże nam to w ulepszaniu naszych usług)

-- d) datę zamówienia oraz datę odbioru towaru

-- e) numer Twojego konta bankowego

2. Do wszelkiej dalszej komunikacji, wysyłania instrukcji, uzupełniania danych, wysyłania adresu dostawy potrzebnego do wysłania danego produktu z powrotem, służy formularz zwrotu. Nie można stwarzać nowych pytań-formularzy dotyczących jednego zwrotu towaru. Numer formularza zwrotu jest również numerem identyfikacyjnym zwrotu towaru.

3. Towaru nie wysyłaj z powrotem, zanim nie otrzymasz instrukcji za pośrednictwem formularza zwrotu.

4. W chwili kiedy – Jeżeli otrzymasz adres do wysłania towaru z powrotem. Wysyłkę należy na zewnątrz oznaczyć, najlepiej czarnym mazakiem, następująco: Numer zamówienia, numer formularza zwrotu, (SKU produktu wysyłanego z powrotem), np. VZ – 111999111, 1199922, FPEF1234G. Towar prosimy wysyłać zawsze za pośrednictwem Poczty Polskiej – wysyłką poleconą. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez przedsiębiorcę, np. przesyłkę kurierską zamiast pocztowej, to przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Zwraca mu równowartość kosztów, jakie ponosi się przy przesyłce pocztowej - wg cennika Poczty Polskiej.. Paczki nie wysyłaj za pobraniem. Numer SKU produktu znajdziesz w szczegółach zamówienia w sekcji Moje konto lub w e-mailu potowierdzającym zamówienie.

5. Adres, na który wysłać towar z powrotem, wyślemy Ci za pośrednictwem formularza zwrotu.

6. Po wysłaniu paczki poinformuj nas za pomocą formularza zwrotu, ewentualnie podaj numer wysyłki.Pieniądze zwracamy w okresie 30 dni.

 

Wszystkie reklamacje oraz żądania zwrotu towaru staramy się zrealizować w jak najkrótszych terminach. O przebiegu zwrotu towaru zostaniesz zawsze poinformowany. Regulamin reklamacji znajdziesz TUTAJ.